Szukaj

ZAWODNICY

ULTRA TRAIL ACADEMY to przede wszystkim zawodnicy, którzy korzystają z mojej opieki trenerskiej. Zachęcam, by bliżej poznać historię niektórych z nich i dołączyć do niesamowitej grupy biegaczy górskich!
OLA
ULTRASKA z krwi i kości. Pasjonatka, wielogodzinnych górskich wypraw biegowych w każdych warunkach. Nasza współpraca i maksymalne zaangażowanie Oli w plan treningowy, zaowocowała gigantycznymi sukcesami w sezonie 2022. Wygrana w kategorii na Lavaredo Ultra Trail 120km, 2 Miejsce w Beskidzkim Toporze na dystansie 76km, 6 miejsce na prestiżowym biegu Julian Alps by UTMB 100km są niesamowitymi osiągnięciami. Przed nami, spełnienie biegowego celu życia - UTMB!  
MARCIN
W młodości zapalony i zdolny koszykarz, któremu kontuzja i rekonstrukcja kolana uniemożliwiła realizację sportowych planów. Po krótkim pobycie na kanapie wraca i udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wspólnie pracowaliśmy nad zrzuceniem zbędnych kilogramów i poprawą wydolności. Efekt to ukończone dwa solidne biegi górskie na dystansie 25km z pełną satysfakcją i uśmiechem na mecie. Plany na kolejny sezon to górski maraton a potem czas na ULTRA!
ADRIAN
Pasjonat gór i biegania ULTRA. Specjalista od wyszukiwania ciekawostek i smaczków z poletka naszej dyscypliny. W 2021 roku z sukcesem ukończył trudny Baran Trail Race na dystansie 25km. Niestety nietypowa i trudna do wyleczenia kontuzja, przerwała nasz proces treningowy. W tym momencie skupiamy się na rehabilitacji i treningu uzupełniającym a Adrian z powodzeniem supportuje biegaczy górskich. Wraca w przyszłym sezonie, bo cele i biegowe plany ULTRA w jego głowie są mega ambitne!